Organisatie

Het team

NL Cares bestaat uit een team met jonge en bevlogen mensen. Naast een landelijk kantoor hebben we tevens in elke stad waar we actief zijn een lokaal team. Ook hebben we als stichting een bestuur.

NL Cares Landelijk

Astrid Wassenaar

Directeur

astrid@nlcares.nl
06 - 23 84 38 59

Nadin van de Rest

Marketingmanager

nadin@nlcares.nl
06 - 42 45 30 01

Stefanie Korstanje

Operationeel Manager

stefanie@nlcares.nl
06 - 40 09 25 86

Amsterdam

Annelies Wittkämper

Projectmanager Amsterdam

annelies@nlcares.nl
06 - 34 13 66 96

Annemieke Putters

Projectmanager Amsterdam

annemieke@nlcares.nl
06 -40 78 33 60

Kristel ter Bruggen

Projectmanager Amsterdam

kristel@nlcares.nl
06 - 83 65 70 23

Nina Hemrika

Projectmanager Amsterdam

nina@nlcares.nl
06 - 36 06 23 57

Rifka Boot

Projectmanager Amsterdam

rifka@nlcares.nl
06 - 40 86 89 69

Den Haag

Jeroen Koks

Projectmanager Den Haag

jeroen@nlcares.nl
06 - 30 18 69 18

Tamar Akdogan

Projectmanager Den Haag

tamar@nlcares.nl
06 - 40 44 13 13

Rotterdam

Inge Bomhof-Arends

Projectmanager Rotterdam

inge@nlcares.nl
06 - 51 22 97 74

Mandy Wessling

Projectmanager Rotterdam

mandy@nlcares.nl
06-43 11 29 03

Nienke de Pauw

Projectmanager Rotterdam (met zwangerschapsverlof)

nienke@nlcares.nl
06 - 43 11 29 03

Utrecht

Ellis Smal

Projectmanager Utrecht

ellis@nlcares.nl
06 - 43 11 29 00

Jord Huffels

Projectmanager Utrecht

jord@nlcares.nl
06 - 13 25 26 69

Bestuur

NL Cares bestuur

NL Cares bestuur

Het bestuur van NL Cares bestaat uit vijf professionals. Zij besturen de stichting naast hun reguliere baan. Ieder bestuurslid zet zijn of haar persoonlijke netwerk, kennis en kunde actief in voor de stichting.