Organisatie

Het team

NL Cares bestaat uit een team met jonge en bevlogen mensen. Naast een landelijk kantoor hebben we tevens in elke stad waar we actief zijn een lokaal team. Ook hebben we als stichting een bestuur.

NL Cares Landelijk

Astrid Wassenaar

Directeur

astrid@nlcares.nl
06 - 23 84 38 59

Renske Kleijn

Marketingmanager

renske@nlcares.nl
06 - 42 45 30 01

Stefanie Korstanje

Operationeel Manager

stefanie@nlcares.nl
06 - 40 09 25 86

Amsterdam

Annemieke Putters

Projectmanager Amsterdam

annemieke@nlcares.nl
06 -40 78 33 60

Caroline Cranen

Projectmanager Amsterdam

caroline@nlcares.nl
06 - 83 65 70 23

Rifka Boot

Projectmanager Amsterdam

rifka@nlcares.nl
06 - 40 86 89 69

Tes Schmeink

Projectmanager Amsterdam

tes@nlcares.nl
06 - 34 13 66 96

Den Haag

Jeroen Koks

Projectmanager Den Haag

jeroen@nlcares.nl
06 - 30 18 69 18

Tamar Akdo─čan

Projectmanager Den Haag

tamar@nlcares.nl
06 - 40 44 13 13

Rotterdam

Annemijn Noordam

Projectmanager Rotterdam

annemijn@nlcares.nl
06 - 20 82 53 78

Carmen Kurvers

Projectmanager Rotterdam

carmen@nlcares.nl
06 - 36 35 87 90

Inge Bomhof-Arends

Projectmanager Rotterdam

inge@nlcares.nl
06 - 51 22 97 74

Nienke de Pauw

Projectmanager Rotterdam

nienke@nlcares.nl
06 - 43 11 29 03

Utrecht

Ellis Smal

Projectmanager Utrecht

ellis@nlcares.nl
06 - 43 11 29 00

Jord Huffels

Projectmanager Utrecht

jord@nlcares.nl
06 - 13 25 26 69

Margriet Ebbink

Projectmanager Utrecht

margriet@nlcares.nl
06 - 43 10 30 38

Bestuur

NL Cares bestuur

NL Cares bestuur

Het bestuur van NL Cares bestaat uit vijf professionals. Zij besturen de stichting naast hun reguliere baan. Ieder bestuurslid zet zijn of haar persoonlijke netwerk, kennis en kunde actief in voor de stichting.