Organisatie

Het team

NL Cares bestaat uit een team met jonge en bevlogen mensen. Naast een landelijk kantoor hebben we tevens in elke stad waar we actief zijn een lokaal team. Ook hebben we als stichting een bestuur.

NL Cares Landelijk

Astrid Wassenaar

Directeur

astrid@nlcares.nl
06 - 23 84 38 59

Renske Kleijn

Marketingmanager

renske@nlcares.nl
06 - 42 45 30 01

Stefanie Korstanje

Operationeel Manager

stefanie@nlcares.nl
06 - 40 09 25 86

Amsterdam

Annelies Wittkämper

Projectmanager Amsterdam

annelies@nlcares.nl
06 - 34 13 66 96

Annemieke Putters

Projectmanager Amsterdam

annemieke@nlcares.nl
06 - 40 78 33 60

Kristel ter Bruggen

Projectmanager Amsterdam

kristel@nlcares.nl
06 - 83 65 70 23

Nina Hemrika

Projectmanager Amsterdam

nina@nlcares.nl
06 - 36 06 23 57

Rifka Boot

Projectmanager Amsterdam

rifka@nlcares.nl
06 - 40 86 89 69

Den Haag

Arwen Slaman

Projectmanager Den Haag

arwen@nlcares.nl
06 - 40 44 13 13

Jeroen Koks

Projectmanager Den Haag

jeroen@nlcares.nl
06 - 30 18 69 18

Rotterdam

Helena Birnie

Projectmanager Rotterdam

helena@nlcares.nl
06 - 40 41 68 36

Inge Bomhof-Arends

Projectmanager Rotterdam

inge@nlcares.nl
06 - 51 22 97 74

Jasper Klamer

Projectmanager Rotterdam

jasper@nlcares.nl
06 - 20 82 53 78

Mandy Wessling

Projectmanager Rotterdam

mandy@nlcares.nl
06 - 43 11 29 03

Utrecht

Jord Huffels

Projectmanager Utrecht

jord@nlcares.nl
06 - 13 25 26 69

Maaike de Vreede

Projectmanager Utrecht

maaike@nlcares.nl
06 - 43103038

Mathilde Bosma

Projectmanager Utrecht

mathilde@nlcares.nl
06 - 43112900

Bestuur

NL Cares bestuur

NL Cares bestuur

Het bestuur van NL Cares bestaat uit zeven professionals. Zij besturen de stichting naast hun reguliere baan. Ieder bestuurslid zet zijn of haar persoonlijke netwerk, kennis en kunde actief in voor de stichting.